1. Cu ce se ocupa un Admin ?: Adminul are curata serverul de cheateri si cu ajutarea playerilor care au nevoie de ajutor de pe [/report]
2.prin ce comanda raspunzi la intrebarile puse pe /report?: Pentru a raspunde la intrebarile de pe [/report] folosesc comanda [/cr si aici scriu raspunsul la ceea ce a intrebat]
3.cat de activ trebuie sa fie un Admin ?:Un admin trebuie sa fie activ mai mereu pe server deoarece nu se stie cand vor aparea cheateri [trolleri] pe server
4.un Admin de ce comenzi nu are voie sa abuzeze?: Adminul nu are voie sa abuzeze de nici o comanda pe care o are acesta [/ban /slap /kick si celelalte comenzi la care acesta are acces]
5.un Admin are voie sa fie lider in mafii sau departamente?:Nu are voie sa fie lider la nimic dar acesta are voie sa se afle intr-o factiune [inafara de mafii].
6.cati ani ai?: Eu am 15 ani.
7.cat timp petreci pe server?: Eu pot sta toata ziua pe server.
8.esti de acord ca daca faci abuz vei primi remove + ban 3 zile?: Eu sunt deacord si cu ban permanent
9.descriete in cateva cuvinte: Sunt o fata cu spirit de echipa, comunicativa, respectiv carea ii place sa faca lucrurile asa cum se cuvine.Salut eu ma numesc Coltan Flavius Mihai si locuiesc in Petrila un oras mic aflat in judetul Hunedoara.Eu am 15 ani si sunt un adolescent foarte linistit deoarece eu nu imi pun mintea cu toti "nabi" ca sa nu zic altceva.Eu am o inaltime de 1,86 si 50 de kg [stiu sunt o scoaba dar csf].
10.de ce vrei sa aplici pentru Admin: Deoarece doresc sa ajut acest server cu cunostintele mele si imi place acest server.
11.ai citit regulamentul forumului?: Regulamentul l-am citit.
Sunt eu GoKuSaN

Last edited by Bilzerian (2017-11-19 18:32:29)