WELCOME GOLD-ZONE FORUM !

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » WELCOME GOLD-ZONE FORUM ! » Aplicati Admin » Cerere admin-CyPeK


Cerere admin-CyPeK

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Cu ce se ocupa un Admin ?Un admin se ocupa cu reporturi si ajutarea playerilor daca au nevoie la o afacere sau daca au gasit un cheater..
2.prin ce comanda raspunzi la intrebarile puse pe /report? Se raspunde prin comanda /cr..
3.cat de activ trebuie sa fie un Admin ?Un admin trebuie sa fie foarte activ in timpul saptamanii cat si in timpul vacantelor..
4.un Admin de ce comenzi nu are voie sa abuzeze?Un admin nu are voie sa abuzeze de /goto,/gethere,/spec,/givemoney,/setpp,/makeleader,/makehelper,/makeadmin..
5.un Admin are voie sa fie lider in mafii sau departamente?Da un admin poate sa fie lider de mafii sau departamente..
6.cati ani ai?Am 15 ani..
7.cat timp petreci pe server?Pe server petrec 1 ora cand vin de la scoala,iar seara vreo 2-3..
8.esti de acord ca daca faci abuz vei primi remove + ban 3 zile?Da sunt de acord de aceasta decizie..
9.descriete in cateva cuvinte:Sunt un baiat chipes cu care toate fetele ar vrea sa iasa,nu ma dau batut niciodata,ajut pe cine are nevoie,sunt alaturi de prietenii mei daca patesc ceva,bun la suflet..
10.de ce vrei sa aplici pentru Admin?Vreau sa aplic pentru admin deoarece este o functie foarte importanta pentru mine si pentru ca vreau sa ajut serverul..
11.ai citit regulamentul forumului?Da l-am citi cu atentie si cu grija..

Poza stats:https://imgur.com/a/rjOBI

0

2

Respins:Motiv -> ore insuficiente

0


You are here » WELCOME GOLD-ZONE FORUM ! » Aplicati Admin » Cerere admin-CyPeK