WELCOME GOLD-ZONE FORUM !

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » WELCOME GOLD-ZONE FORUM ! » Aplicati Helper » Aplicatie Helper


Aplicatie Helper

Posts 1 to 3 of 3

1

1. Cu ce se ocupa un Helper pe server!?Un Helper are rolul de a ajuta un player, deci un Helper se ocupa cu ajutarea player-ilor in situatia in care, un player detine o intrebare, adica o nelamurire, despre o comanda sau despre o regula aflata in regulament. Dat find acest fapt, helper-ul se ocupa cu ajutarea playerilor in situatia in care este intrebat.

2.Prin ce comanda raspunzi la intrebarile puse pe /n?Pentru a raspunde la intrebari tastezi [ /nre ] .

3.Cat de activ trebuie sa fie un helper ? Un  helper trebuie sa fie activ   5 ore pe zi . Pentru a ajuta serverul .

4.Un Helper de ce comenzi nu are voie sa abuzeze? Un helper nu are  voie sa abuzeze de comenzile: /fly, /slap si /goto !!!

5.Un Helper are voie sa fie lider in mafii sau departamente? Da,are voie.

6.Cati ani ai?Am 14 ani.

7.Cat timp petreci pe server? Petrec pe server 5 /6 ore pe zi .

8.Esti de acord ca daca faci abuz vei primi remove + ban 3 zile? Da,sunt de acord!

9.Descriete in cateva cuvinte : :Ma numesc Andrei sunt din Prahova si am varsta de 14 ani. La varsta mea cred ca sunt deja matur si pot lua o decizie importanta . Stiu sa ma distrez intr-un joc virtual, stiu sa ma distrez in viata de zi cu zi, dar stiu sa fiu si serios in ambele cazuri.

10.De ce vrei sa aplici pentru helper?Vreau sa devin helper,, pentru ca vreau sa incerc ceva nou, o experienta mai placuta. Imi place sa ajut player-ii cei noi, cei ce abia au intrat in lumea virtuala. Vreau sa-i indrept spre calea cea buna si sa ridicam GOLD-ZONE cat mai sus. Vreau sa imi fac noi prieteni. Am avut lider , si cred ca am experienta si pot avea si o functie mai mare.

11.Ai citit regulamentul forumului? Da,am citit.

Pe server ma gasiti cu numele andreilll                                                              :cool:

0

2

:cool:     

:tomato:

0

3

PRO

0


You are here » WELCOME GOLD-ZONE FORUM ! » Aplicati Helper » Aplicatie Helper