1. Cu ce se ocupa un Admin ?: Adminul are curata serverul de cheateri si cu ajutarea playerilor care au nevoie de ajutor de pe [/report] si sa rezolve problemele/bagurile.
2.prin ce comanda raspunzi la intrebarile puse pe /report?: Pentru a raspunde la intrebarile de pe [/report] folosesc comanda [/cr si aici scriu raspunsul la ceea ce a intrebat.
3.cat de activ trebuie sa fie un Admin ?:Un admin trebuie sa fie activ mai mereu pe server deoarece nu se stie cand vor aparea cheateri.
4.un Admin de ce comenzi nu are voie sa abuzeze?: Adminul nu are voie sa abuzeze de nici o comanda pe care o are acesta [/ban /slap /kick si celelalte comenzi la care acesta are acces]
5.un Admin are voie sa fie lider in mafii sau departamente?:Nu are voie sa fie lider la nimic dar acesta are voie sa se afle intr-o factiune [inafara de mafii].
6.cati ani ai?: Eu am 15 ani
7.cat timp petreci pe server?: Eu pot sta pe server 5 ore.
8.esti de acord ca daca faci abuz vei primi remove + ban 3 zile?: Eu sunt deacord.
9.descriete in cateva cuvinte:Sunt un baiat acre respecta,si care este de increder.
10.de ce vrei sa aplici pentru Admin: Doresc sa fiu admin pentru ca vreu sa ajut comunitate,si pentru ca vreu sa fac servaul sa ajunga in topuri.
11.ai citit regulamentul forumului?: Da am citit regulamentul